Jesteś tutaj

Części piast

CZĘŚCI DO MONTAŻU PIASTY NEXUS 3 22.00
Szybkozamykacz NT-211RQ przód 16.00
Zabezpieczenie piasty NEXUS CS7C21 21.00
Kapa maskująca do piasty NEXUS 7 z ham. rolkowym 12.00
CZĘŚCI DO MONTAŻU PIASTY SRAM I-MOTION 28.00
Oś przedniej piasty 5/16x130 10.00
Oś tylnej piasty, CRO-MO M10X185mm 10.00
Łożysko Torpedo (Romet) małe 2.00
Łożysko Torpedo (Romet) duży 2.00
Oś tylnej piasty, CRO-MO M10X185mm utwardzana 10.00
Tryb nakładany Sturmey Archer 3/32" 8.00
Kontra piasty torowej NOVATEC 15.00
Szybkozamykacz piasty przedniej 9mm 21.00
Oś przedniej piasty 5/16x140 10.00
Popychacz do piasty Nexus 81,85mm Nexus 20.00
CZĘŚCI DO MONTAŻU PIASTY NEXUS 3 21.00
Obejma HSJ512 z oporem pancerza 18.00
Obejma HSJ513 z oporem pancerza 16.00
Obejma HSJ775 z oporem pancerza 10.00
Obejma HSL769 kontry hamulca torpedo 10.00
Obejma HSL768 kontry hamulca torpedo 10.00
Obejma HCB101 kontry hamulca torpedo 10.00
Końcówka czerwona do SRAM 5 & 7 8.00
Nakrętka zwykła osi piasty t. M10 1.00
Nakrętka zwykła osi piasty p. 1.00
Szybkozamykacz SZ002 10.00
Szybkozamykacz NT-211FQ przód 15.00
Łożysko Torpedo Sram 3 14.00
Szybkozamykacz NT-207RQ tył 13.00
Szybkozamykacz NT-207FQ przód 13.00
Szybkozamykacz NT-202FQ przód 15.00
Szybkozamykacz NT-202RQ tył 13.00
Nakrętka osi tylnej piasty torowej M10 8.00
Nakrętka Nexus 7 kołpakowa 8.00
Koszyk kulek piasty tylnej 1.00
Koszyk kulek piasty przedniej 1.00
Tranz X zestaw QR 54.00
Nakrętka kontrująca 3/8"X26T 1.00
Oś przedniej piasty 3/8x140 10.00
Oś tylnej piasty, CRO-MO 3/8X185mm 10.00
Oś tylnej piasty QR M10 10.00
Oś przedniej piasty QR 10.00
Oś tylnej piasty, CRO-MO 3/8X185mm utwardzana 10.00
Nakrętka kontrująca M9/M10 1.00
Łożysko NT-SB 6901 10.00
Szybkozamykacz SZ005 10.00
Szybkozamykacz alu 15.00
Szybkozamykacz Novatec Alu/Tytan srebrny 47.00
Zamykacz piasty imbus 31.00
Tryb nakładany Shimano 7.00
Subscribe to Części piast