Jesteś tutaj

NotiOne - Lokalizator99.00 PLN

notiOne to niewielki lokalizator Bluethoot. W połączeniu z aplikacją ułatwia odnalezienie tego, do czego został przyczepiony.

Pełen opis produktu

notiOne to niewielki lokalizator Bluethoot. W połączeniu z aplikacją ułatwia odnalezienie tego, do czego został przyczepiony. Lokalizcję zguby nie tylko w pobliżu twojego telefonu, ale również na drugim końcu Polski.

Lokalizator notiOne wysyła ciągły sygnał nadawczy. Przemieszczające się w pobliżu telefony posiadające zainstalowaną aplikację współpracującą z systemem notiOne, automatycznie odbierają sygnał z lokalizatora.

Telefony pośredniczące ustalają jego położenie na podstawie danych GPS, a następnie informację o lokalizacji odnalezionego notiOne przesyłają na Twój telefon.

Informacje o położeniu notiOne wyświetlają się na Twoim telefonie w darmowej aplikacji za pomocą znacznika na mapie i adresu. Jedno spojrzenie i już wiesz, gdzie jest to czego szukasz.

Już ponad 1 000 000 telefonów w Polsce odbiera sygnał notiOne. Dzięki nim informacja o lokalizacji może być przekazywana na Twój telefon, nawet z bardzo dużych odległości.

Każdy kolejny telefon wyposażony w aplikację współpracującą, zwiększa skuteczość notiOne. Instalując na swoim telefonie darmową aplikację notiOne, pomagasz innym użytkownikom w odnalezieniu ich zguby!

 

Dostępny kolor: czarny