Jesteś tutaj

BASAMA SAKPAK BAREL 4 v 1210.00 PLN

Pełen opis produktu

BASAMA jest czeską marką, specjalizującą się w tworzeniu sakw rowerowych. Stworzona przez Martina Zelingra, pasjonata bikepackingu, który osobiście testuje swoje produkty. Wszystkie torby są szyte ręcznie, z produktów najwyżej jakości.


Basama Sakpak Barel to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju torba. Możesz ją przymocować aż w 4 miejscach na rowerze. Przy głównej rurze ramy, na sztycy lub w dwóch miejscach na kierownicy. W zależności od sytuacji, ta jedna torba zastąpi 4 inne. Zmieścisz w niej litrową butelkę wody, płaszcz przeciwdeszczowy lub zapasową koszulkę, przekąskę, narzędzia oraz wiele innych. Rolowane zamknięcie utrzyma Twój bagaż czysty i suchy.

Materiał:

Torba wykonana jest z najtrwalszych i najlepszych materiałów wykorzystywanych do tworzenia sakw rowerowych. Paski mocujące zostały wykonane z XPACK VX 21. Jest to odporny na ścieranie, lekki i wodoodporny materiał, wzmocniony włóknem szklanym. Idealnie utrzymuje kształt i jest odporny na zniekształcenia. W miejscach narażonych na przetarcia wykorzystany jest materiał wyprodukowany w Czechach – Betexin 1200D z wewnętrzną warstwą PVC.

4 w 1:

Główna rura ramy:

Torba pasuje do każdego typu roweru. Jej średnica jest dobrana tak, aby nawet w najcięższym terenie nie ograniczała Twojej swobody. Aby osiągnąć najwyższą stabilność, przyczep torbę do dolnej rury ramy za pomocą rzepów i dwóch pasków antypoślizgowych.

Sztyca:

Torba bez problemu może zastąpić małą torbę podsiodłową. Zmieścisz w niej podstawowy zestaw narzędziowy, dętkę lub zapasowy t-shirt oraz kurtkę przeciwdeszczową. Dzięki rolowanemu systemowi zamykania wszystko zawsze pozostanie suche i gotowe do użycia!

Wspornik kierownicy:

Torbę możesz zamontować na miejscu podręcznej torby typu SILO. System mocowania torby 4w1 pozwala na stabilne przytwierdzenie do kierownicy i górnej części widelca.

Na kierownicę:

Torba przymocowana jest dwoma, antypoślizgowymi paskami do kierownicy oraz dodatkowym, także antypoślizgowym, paskiem z regulacją długości do główki ramy. Taki system montażu pozwala na osiągnięcie maksymalnej stabilności podczas jazdy.

Pakiet obejmuje:

  • 1x Torba Basama Sakpak Barel
  • 2x długi pasek z warstwą antypoślizgową
  • 1x pasek krótszy z warstwą antypoślizgową
  • 2x rzep do mocowania
  • 1x rzep do mocowania na głównej rurze ramy
  • 1x zapasowy rzep do mocowania

W 100% wykonana ręcznie. Stworzona w Czechach z zamiłowania do bikepackingu.

Dane techniczne:

Materiał X-Pac VX 21, Betexin, Delon
Długość 20 cm
Średnica 10 cm
Pojemność 1 L
Waga 110 g