Lakierowanie

Z naszą zaprzyjaźnioną lakiernią współpracujemy od wielu sezonów. Doświadczenie to owocuje doskonałą jakością lakieru nakładanego ze znajomością specyfiki elementów rowerowych, jak również realizacją wspaniałych, niepowtarzalnych projektów, które przyciągają wzrok przechodniów na ulicach Poznania i nie tylko.

W ramach usługi usuwane są stare powłoki lakiernicze, a następnie nakładane dwie warstwy lakieru proszkowego: baza kolorystyczna (RAL) oraz bezbarwna warstwa ochronna. Wykończenie możliwe jest w połysku lub macie. Wszystkie gwinty i powierzchnie montażowe są oczywiście zabezpieczane.

Realizujemy również bardziej ambitne wyzwania lakiernicze. Wykonujemy projekty graficzne według wytycznych klienta i realizujemy je w tradycyjnych technikach.

Dodatkowo oferujemy w razie potrzeby rozłożenie roweru przed i po malowaniu, a także gwintowanie oraz planowanie miejsc montażowych.

Szczegóły w cenniku serwisu oraz w kontakcie mailowym i telefonicznym.

W ramach usługi lakierowania:

  • Współpracujemy z profesjonalną lakiernią
  • Usuwamy stare warstwy lakieru
  • Nakładamy bazę oraz warstwę ochronną
  • Realizujemy projekty na indywidualne zamówienie klienta
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój adres e-mail poniżej.