Renowacje

Każdy rowerzysta podchodzi do swojego roweru inaczej. Dla jednych może być on po prostu środkiem transportu, dla innych sposobem na realizowanie sportowych ambicji, jednak dla wielu z nas pojazd ten to coś znacznie ważniejszego. Może być pamiątką po bliskiej osobie, czy też zaprawionym w bojach towarzyszem dalekich wypraw. Piękne momenty spędzone na dwóch kołach, nadają rowerowi szczególnego znaczenia dla jego właściciela. Niektórych pojazdów nie zastąpi żaden inny, sami jesteśmy właścicielami takich maszyn i mocno wierzymy, że czasami wysłużona stal jest lepsza od nowiutkiego karbonu.

Możemy Ci pomóc, jeżeli jesteś posiadaczem wiekowego roweru, który zajmuje wyjątkowe miejsce w Twoim sercu i któremu chciałbyś zapewnić działanie jak za najlepszych czasów jego młodości.

Jeżeli posiadasz wyjątkowy rower i chcesz podarować mu drugą, szaloną młodość, to skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy historię Twojego roweru, zbadamy jego stan techniczny i po zrozumieniu Twoich oczekiwań, przygotujemy dla Ciebie unikalną ofertę renowacji.

W ramach usługi renowacji roweru proponujemy:

  • malowanie, proszkowe lub tradycyjną metodą na mokro z możliwością odtworzenia oryginalnej szaty graficznej (również napisów / symboli)
  • chromowanie / niklowanie
  • odtwarzanie oryginalnych detali
  • skompletowanie brakujących części
  • naprawę uszkodzonych ram, widelców, gwintów
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój adres e-mail poniżej.