Warsztat rowerowy

W naszym warsztacie codziennie pojawia się klient z pytaniem:
„Czy wymieniacie dętki?”. Z uśmiechem na twarzy odpowiadamy: „Tak, oczywiście!”

Co więcej, wymieniamy nie tylko dętki i opony, ale również zerwane linki, trzeszczące stery, wykrzywione kierownice czy też pęknięte ramy. To klient wyznacza zakres prac i wybiera części, które znajdą się w jego świeżutkim, sprawnym rowerze.

Jako serwisanci służymy wieloletnim doświadczeniem, fachowymi narzędziami, a przede wszystkim pomocną rozmową. Nie jest to dla nas rutynowa praca, ale prawdziwa pasja.

Chcesz naprawić swój rower miejski, ostre koło, holenderkę, którymi dojeżdżasz do pracy? A może gravel lub MTB, na których weekendami przemierzasz bezdroża? Zapraszamy! Zajmiemy się każdym typem roweru.

Korzystamy z części wielu marek, gdyż wiemy, że klocki hamulcowe „Wiodącej Marki” nie są jedynym słusznym wyborem w każdej sytuacji.

Mamy do dyspozycji spory arsenał specjalistycznych narzędzi takich jak: prasy do wciskania suportów press fit, sterów, ślizgów itp., wybijaki do wymiany łożysk, przyrządy do sprawdzania geometrii ramy, widelca, kół, masę frezów i gwintowników, klucze dynamometryczne, tensometr, itd. Jednym zdaniem: zarówno narzędzia podstawowe, jak i te dla „pacjentów” w cięższym stanie. Posiadamy także narzędzia do diagnostyki silników elektrycznych firmy BOSCH.

A może pragniesz złożyć od podstaw swój jedyny niepowtarzalny pojazd lub zlecić jego renowację? Zajmiemy się tym z przyjemnością! Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Renowacje” oraz „Rower na zamówienie”.

W naszym warsztacie znajdziesz:

  • Fachowe doradztwo
  • Specjalistyczne narzędzia
  • Komponenty różnych marek
  • Narzędzie do diagnostyki silników elektrycznych BOSH
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój adres e-mail poniżej.