Wypożyczalnia rowerów

W Bike Parku można również wypożyczyć rower!

Jest to świetna oferta dla osób, które odwiedzają Wielkopolskę i nie zabrały ze sobą własnych dwóch kółek. Oferujemy rowery standardowe oraz klasyczne rowery retro polskich marek (min. Romet). Poznań jest miastem, które można doskonale eksplorować na rowerze. Jeżeli chciałbyś spróbować wycieczki poza miasto, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: Wielkopolska to w ogromnej większości płaskie tereny, więc pedałowanie nie wymaga przesadnego wysiłku.

A może masz własny pojazd, ale wyjątkowo przydałoby Ci się coś o większych rozmiarach? Dostępny w wypożyczalni rower cargo jest zdrową i ekologiczną alternatywą dla wynajęcia auta do przeprowadzki, czy też przewiezienia towaru o większym gabarycie. Dodatkowo dysponujemy modułem do rowerów transportowych, które pozwalają na przewóz dzieci. Jest to świetna opcja na urozmaicenie rodzinnej wycieczki, uwielbiana przez dzieciaki! Możliwości przewozowe rowerów towarowych mogą Cię zaskoczyć. Takim pojazdem przewieziesz ładunek o wadze nawet do 100 kg i sporych wymiarach. Jeżeli będziesz tak zachwycony, jak my, to pamiętaj, że prowadzimy również sprzedaż rowerów transportowych.

Wypożyczalnia ma również ofertę, kierowaną do biznesu. Wynajmujemy stylowe rowery dla potrzeb marketingowych – na sesje zdjęciowe czy też do filmów reklamowych. Prowadzimy również wynajem długoterminowy lub leasing oraz serwisujemy rowery w ramach abonamentu. Wynajmujemy pojazdy hostelom, hotelom czy firmom, które chcą udostępnić rowery swoim pracownikom i gościom. Pracownicy i Państwa klienci mogą cieszyć się wygodą korzystania z pojazdu, a my zajmujemy się resztą.

A może Twojej firmie przydałby się rower towarowy? Jest to ekologiczne rozwiązanie, tanie i wygodne w eksploatacji, idealne do dostaw, nawet towarów większych gabarytów. W ofercie posiadamy również elektryczne rowery towarowe. Na świecie ten środek transportu cieszy się rosnącą popularnością! Ciekawostka: w Kopenhadze specjalnie przystosowane rowery towarowe przewożą nasienie do klinik płodności w całym mieście.

W ofercie wypożyczalni:

  • Wypożyczanie klasycznych rowerów w celach turystycznych
  • Rowery cargo (transportowe)
  • Współpraca B2B (rowery do sesji zdjęciowych, flota rowerowa)
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój adres e-mail poniżej.